Kryspin Kras Kryspin Kras 16.04.2016 15:15
Jaki świat nas czeka, gdy ludzkość zacznie się ulepszać? AugAware ostrzega
912V

Jaki świat nas czeka, gdy ludzkość zacznie się ulepszać? AugAware ostrzega

Jak reklamować swój produkt? Najlepiej z pomysłem, o czym doskonale wiedzą spece od marketingu Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Kampania reklamowa zaczyna nabierać rozpędu, serwując nam nieciekawą wizję przyszłości, przy okazji rozlewając sporo wina.

Rozłam Ludzkości. To nas czeka w momencie w którym społeczeństwo podzieli się na tych, co korzystają z robotycznych części ciała, oraz na tych, co pozostają "czyści". Deus Ex: Rozłam Ludzkości naturalnie będzie omawiał podobne problemy, jednak marketingowcy wykorzystali pomysł na rozpoczęcie interesującej kampanii reklamowej.

Została uruchomiona strona, w której znajdziecie mnóstwo filmów, zdjęć, grafik pokazujących co się może stać ze światem, jeśli nie opamiętamy się z modyfikowaniem własnych ciał. Pojawił się również film na YouTube na nowym kanale, pokazujący nam pewnego nieszczęśnika, któremu ręka odmówiła posłuszeństwa w sklepie spożywczym...

Warto nadmienić, że na wyżej wymienionej stronie znajdziecie mnóstwo smaczków i easter eggów związanych z serią Deus Ex. Poniżej przedstawiamy Wam wspomniany film.

Źródło: http://www.hardcoregamer.com/2016/04/15/deus-ex-mankind-divided-augaware-campaign-launches/202623/

Tagi: deus ex: mankind divided