Kryspin Kras Kryspin Kras 16.04.2016 14:22
The Division naprawiony, zaginione postacie wracają
781V

The Division naprawiony, zaginione postacie wracają

Ubisoft wraz z ostatnim wielkim patchem do The Division wprowadził sporo zamieszania z powodu nieoczekiwanego zniknięcia postaci niektórych graczy. Nie trzeba chyba mówić, że użytkownicy tej gry byli mocno zdenerwowani? Na szczęście developerzy uporali się z problemem.

Tom Clancy's The Division ostatnio został wzbogacony nową zawartością, jednak patch wprowadzający te zmiany przy okazji spowodował spore zamieszanie gigantycznym błędem - postacie niektórych graczy zostały usunięte. Naturalnym było więc, że twórcy gry muszą jak najszybciej naprawić błąd i postarać się o przywrócenie postaci użytkowników.

Gra dostała małego hotfixa, który na szczęście uporał się z problemem. Gracze, którzy cierpliwie przeczekali ostatnie kilka dni odzyskali swoją postać i mogą znów bez problemu zwiedzać Nowy Jork. Ci, którzy się niecierpliwili i utworzyli nową postać, znów mogą poczuć zawód i żal do firmy, gdyż ten progres im przepadnie na rzecz powrotu do oryginalnej postaci.

Oprócz tego wspomniany hotfix naprawił parę innych, mniejszych problemów i bugów, m.in. związane z glitchem umożliwiającym łatwiejsze ukończenie najazdu Falcon’s Lost.

Jak się toczą Wasze przygody w grze Ubisoftu? Nadal podbijacie poziomu w Dark Zone i wykonujecie misje? Czy może już Was znudziła rozgrywka?

 

Źródło: http://techraptor.net/content/division-hotfixes-deleted-characters

Tagi: tom clancy's the division