Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2016 20:03
The Coalition przedstawiło nagrody za uczestnictwo w testach Gears of War 4. Zobaczcie rozgrywkę
741V

The Coalition przedstawiło nagrody za uczestnictwo w testach Gears of War 4. Zobaczcie rozgrywkę

W przyszłym tygodniu rozpoczną się testy Gears of War 4. Twórcy postanowili zachęcić do zabawy sympatyków uniwersum i przygotowali specjalne nagrody. Pierwsi gracze wypróbują pozycję już w poniedziałek. 

Premiera Gears of War 4 odbędzie się dokładnie 11 października, jednak produkcję sprawdzimy już w przyszłym tygodniu. Firma zdecydowała się na wielkie testy, które mają pomóc w przygotowaniu trybu sieciowego. Autorzy kilkukrotnie zaznaczyli, że jest to beta techniczna.

Mimo wszystko deweloperzy chcą nagrodzić śmiałków, którzy spędzą na serwerach długie godziny. Gracze za osiągnięcie 20 poziomu doświadczenia otrzymają:

  • Skórkę dla broni
  • Skórkę dla Kait
  • Unikalną kartę dublującą doświadczenie przez 1 mecz
  • Specjalny emblemat Kait

Nie są to oczywiście niezbędne elementy, ale dobrze, że autorzy wpadli na taki pomysł. Zawsze to dodatkowa motywacja do eliminowania przeciwników. Warto przypomnieć, że beta rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, ale na początku do zabawy zostaną zaproszeni zawodnicy, którzy grali wcześniej w Gears of War: Ultimate Edition. 24 kwietnia odbędzie się druga faza testów i od tego dnia tytuł będą mogli sprawdzać wszyscy posiadacze Xboksów One. Wydarzenie zakończy się 1 maja.  


Twórcy właśnie przedstawiają rozgrywkę:

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/gears-war-4-beta-rewards-announced/

Tagi: beta Gears of War 4 Microsoft The Coalition