Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2016 14:37
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino zadebiutuje już w maju?
2541V

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino zadebiutuje już w maju?

Wczoraj po małym przecieku CD Projekt RED oficjalnie zaprezentował okładkę Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino, a dzisiaj Amazon przedstawił datę premiery rozszerzenia. Data szybko została zmieniona, ale ta informacja może zainteresować wielu sympatyków Geralta. Możemy również spojrzeć na alternatywne okładki produkcji. 

Zacznijmy od najważniejszej informacji. Amazon.com zaktualizował podstronę Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino i według pracowników sklepu rozszerzenie ma zadebiutować na rynku dokładnie 27 maja! Jest to dość szokująca wiadomość, ponieważ w tym miesiącu debiutuje już sporo dobrych gier, ale w zasadzie CD Projekt RED nie musi się nikogo obawiać. Oczywiście wiadomość została szybko „poprawiona” na 1 stycznia 2036 roku, a aktualnie firma twierdzi, że „produkt nie jest dostępny”.

Trudno oczywiście przewidywać, czy Amazon opublikował wiadomość przed czasem, ale pewnie miłośnicy opowieści Wiedźmina znajdą gotówkę i czas nawet w tak obładowanym premierami miesiącu.

W Sieci pojawiły się również prace grafika – Darka Zabrockiego – który pracował nad okładką najnowszej przygody. Artysta otrzymał od CD Projekt RED niezbędne szczegóły, które miały mu pomóc w przygotowaniu okładki.

[Aktualizacja #1]

  • Zgłosił się do nas autor szkiców i poprosił o usunięcie prac, ponieważ jest to wartość intelektualna CDP i prace mogą zawierać elementy niepożądane dotyczące fabuły. Twórca również usunął materiały z Sieci. 

Źródło: http://wccftech.com/witcher-3-blood-wine-cover-art-closeup-sketches-surface-online/

Tagi: