Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2016 15:35
Kobe Bryant na okładce NBA 2K17 Legend Edition. Jest pierwszy zwiastun zapowiadający produkcję
846V

Kobe Bryant na okładce NBA 2K17 Legend Edition. Jest pierwszy zwiastun zapowiadający produkcję

Visual Concepts przygotowuje kolejną koszykówkę, którą w tym roku na rynek wrzuci 2K Sports. W Firma jeszcze oficjalnie nie przedstawiła pozycji, ale pozwala spojrzeć graczom na okładkę limitowanego wydania. Gwiazdą pudełka został Kobe Bryant i z tej okazji możemy spojrzeć na ciekawy materiał wideo.  

Zaskoczeni? 2K Games systematycznie wrzuca na rynek kolejne odsłony NBA 2K, więc mogliśmy się spodziewać, że w tym roku nie będzie inaczej. Każda nowa część zbiera bardzo pozytywne opinie, więc w konsekwencji deweloperzy z Visual Concepts mogą w spokoju pracować nad produkcjami.

Dzisiaj oficjalnie została przedstawiona okładka limitowej edycji NBA 2K17, na której znajdzie się Kobe Bryant. Wybór naprawdę interesujący, ale pewnie niektórzy z Was mogli spodziewać się takiego ruchu.

Otrzymaliśmy również wiadomość, że gracze zamawiający Legend Edition otrzymają między innymi plakat, dwie karty do gry, skin na kontroler oraz 30 000 wirtualnej waluty, MyTEAM Bundle i dodatkowe elementy dla zawodników.

Pewnie w niedalekiej przyszłości spojrzymy na pierwsze fragmenty rozgrywki, a poniżej możecie spojrzeć na pierwszy zwiastun. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2K Games nba 2k17 Visual Concepts zwiastun