Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2016 13:31
Wielka aktualizacja do Tom Clancy's The Division usuwa bohaterów! Firma szuka rozwiązania problemu
1444V

Wielka aktualizacja do Tom Clancy's The Division usuwa bohaterów! Firma szuka rozwiązania problemu

Ubisoft opublikował wczoraj wielką aktualizację do Tom Clancy's The Division, która wprowadziła między innymi pierwszy raid. Gracze wyczekiwali na nową zawartość od wielu tygodni, ale wielu sympatyków biegania po Nowym Jorku nie może w spokoju cieszyć się pozycją. DLC sprawiło, że zawodnicy między innymi utracili swoje postacie. 

Francuska korporacja ma spory problem. Firma opublikowała wczoraj wielką aktualizację do Tom Clancy's The Division, która dodała do gry sporo nowej zawartości, ale prawdopodobnie pliki nie zostały w należyty sposób sprawdzone.

Gracze na Xboksach One informują o problemie ze znikającymi postaciami – sympatycy pozycji po pobraniu DLC i zalogowaniu się do gry nie mają dostępu do swoich bohaterów. Sytuacja jest o tyle nieciekawa, że deweloperzy aktualnie mają problem ze znalezieniem źródła błędu. Twórcy poinformowali, że zamierzają przyglądać się każdej sprawie indywidualnie, ale liczba poszkodowanych wciąż rośnie. Studio potwierdziło, że szuka rozwiązania niedogodności i będzie "informować nas najszybciej jak to tylko możliwe”.

Według dostępnych informacji ten błąd nie występuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych, ale zawodnicy na tych platformach informują o lagach, nieaktywnych zadaniach (nie można ich włączyć), czy też o częstym wylogowaniu z serwerów.

Miejmy nadzieję, że autorom uda się opanować sytuację i gracze odzyskają swoich bohaterów… Spotkaliście się z jakimiś problemami po pobraniu najnowszej zawartości do The Division?

Źródło: http://www.destructoid.com/the-division-s-latest-patch-is-deleting-characters-on-xbox-one-355061.phtml

Tagi: