Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2016 20:02
Przyjemności z zombiakami na nowym zwiastunie dodatku z Call of Duty: Black Ops III
504V

Przyjemności z zombiakami na nowym zwiastunie dodatku z Call of Duty: Black Ops III

Treyarch przygotowuje graczy na drugi dodatek do Call of Duty: Black Ops III. Rozszerzenie trafi do pierwszych graczy jeszcze w tym miesiącu i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Twórcy ukazują historię dla sympatyków biegających truposzy. 

19 kwietnia na PlayStation 4 zadebiutuje drugie rozszerzenie do Call of Duty: Black Ops III. Twórcy pozwolą nam pobiegać po nowych miejscówkach, otrzymamy nowe zabawki oraz sprawdzimy kolejny rozdział historii o żywych trupach. To właśnie na tym ostatnim elemencie skupia się najnowszy zwiastun, który zapowiada „Zetsubou No Shima”.

W tej opowieści bohaterowie będą kontynuować walkę w celu powstrzymania apokalipsy i tym razem trafią na tajemniczą wyspę. Lokacja jest miejscem, w którym badacze przeprowadzali nielegalne eksperymenty na ludziach, zwierzętach i roślinach…  

Autorzy ponownie zapowiadają niezapomniane atrakcje oraz mnóstwo dynamicznej walki, jednak nie możemy zapomnieć, że rozszerzenie doda do pozycji jeszcze cztery dodatkowe lokacje. Tak prezentują się szczegóły:

  • Spire: Spire przenosi zmagania do futurystycznego, suborbitalnego terminala lotniskowego, umiejscowionego wysoko w chmurach. Wielopoziomowa architektura i otwarte przestrzenie będą sprzyjać intensywnej walce na średni dystans, w zaawansowanym technologicznie, cywilnym środowisku. Należy uważać na swoje kroki, bo jeden nierozważny ruch może zakończyć się upadkiem wprost w stratosferę.
  • Rift: Jądro futurystycznego kompleksu militarnego umiejscowionego wysoko nad kraterem aktywnego wulkanu. Rift to głównie wąskie leje, przez co mapa promuje intensywne starcia. Wykorzystując ruch centrum kompleksu można jednak przechytrzyć przeciwników przemierzając tereny niedziałającego systemu kolejowego.
  • Knockout: Mapa z retro smaczkiem umiejscowiona w tradycyjnej świątyni Shaolin, w której rozgrywane są krwawe turnieje Kung Fu. Knockout to arena średniej wielkości, na której da się zauważyć wyraźny kontrast pomiędzy tradycyjną architekturą budynków oraz eklektycznymi wnętrzami w stylu lat 70-tych, a wszystko to w czasie walki na średnim dystansie.
  • Verge: Przeprojektowana, klasyczna mapa, znana jako Banzai w Call of Duty: World at War, będzie rozgrywać się w mrocznej, post-apokaliptycznej przyszłości, gdzie dwie wrogie frakcje okopały się na swoich pozycjach i toczą ze sobą nieustanne boje. Przejmijcie kontrolę nad kluczowym mostem, fortecą i systemem tuneli oraz wodospadem w szybkich starciach. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III Treyarch