Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2016 13:30
Świeże informacje o Final Fantasy VII Remake. Gra jest najważniejszym projektem Square Enix
1284V

Świeże informacje o Final Fantasy VII Remake. Gra jest najważniejszym projektem Square Enix

Japończycy pracują nad odświeżeniem legendarnego Final Fantasy VII i przez wielu sympatyków uniwersum jest to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Deweloperzy doskonale o tym wiedzą i dlatego gra ma sprostać wszystkim wymaganiom. 

Producent Final Fantasy VII Remake nie ma łatwego życia. Yoshinori Kitase jest stale zasypywany przez graczy oraz dziennikarzy najróżniejszymi pytaniami. Deweloper postanowił porozmawiać z redaktorem Game Informera i zapowiedział, że gra jest najważniejszym projektem w historii Square Enix. Szefowie oraz twórcy doskonale znają rangę przygotowywanego tytułu i w konsekwencji możemy liczyć na rozbudowaną i dopracowaną produkcję.

Twórca zaznaczył, że jego zespół ustalił już liczbę odcinków, ale aktualnie nie otrzymamy dokładnych szczegółów, ponieważ wszystko może się jeszcze zmienić. Każdy epizod ma zaoferować graczom pełnoprawną historię i jego skala ma prezentować normalną produkcję.

W trakcie dyskusji Kitase wyjaśnił również zagadnienie walki – już pierwsze materiały pokazały, że w ulepszonej wersji FFVII nie pojawi się turowy system pojedynków. Autorzy są zdania, że starcia w serii Final Fantasy są najlepiej prezentowane przez Dissidia i to właśnie na tej pozycji będą opierały się bitwy w nowym tytule. Oczywiście studio zajmie się odpowiednimi zmianami, które będą lepiej pasować do przedstawionej rozgrywki, ale możemy szykować się na dynamiczną rywalizację. 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/final-fantasy-7-remake-producer-removing-turn-based-combat/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix yoshinori kitase