Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2016 18:15
Nowy gameplay No Man’s Sky! Zobaczcie 21 minut z wielkiej pozycji Hello Games
1001V

Nowy gameplay No Man’s Sky! Zobaczcie 21 minut z wielkiej pozycji Hello Games

No Man's Sky jest jedną z największych tegorocznych premier na PlayStation 4 i komputery osobiste. Gra nadal dla wielu jest sporą niespodzianką, ale najnowsza rozgrywka może odpowiedzieć na wiele Waszych pytań. Zobaczcie świeżutki gameplay z dzieła Hello Games. 

Długo musieliśmy czekać na świeżutki materiał z No Man's Sky, ale premiera pozycji Hello Games nadciąga, więc możemy oczekiwać kolejnych materiałów. Ta produkcja będzie wielką opowieścią, którą będziemy odsłaniać na własną rękę.

W grze będziemy zwiedzać planety, odkrywać ich historie, poznawać faunę i florę… Pewnie nie każdego zainteresuje taka forma rozgrywki, ale jeśli lubicie na własną rękę tworzyć opowieści, to będziecie bardzo zadowoleni.

Dzisiaj możemy zerknąć na nowy materiał i… Gra ponownie wygląda dobrze. Deweloperzy pozwalają nam spojrzeć nawet na walkę – jak widać w tytule nie tylko będziemy latać za planetami, a czasami nawet zawalczymy z przeróżnymi bestiami. Na filmie zobaczycie sporo elementów rozgrywki, więc naprawdę warto poświęcić te 21 minut…

Tytuł zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych już 24 czerwca!

Tagi: gameplay Hello Games no mans's sky