Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2016 17:59
Uncharted 4: Kres Złodzieja z najmocniejszym początkiem historii od Naughty Dog. Twórcy wypakowali płytkę
2038V

Uncharted 4: Kres Złodzieja z najmocniejszym początkiem historii od Naughty Dog. Twórcy wypakowali płytkę

Deweloperzy Uncharted 4: Kres Złodzieja podgrzewają atmosferę przed powrotem Nathana Drake’a. Studio obiecuje niezapomniany początek historii, a jednocześnie wspomina o małych problemach z płytką. Gra prawie nie zmieściła się na Blu-ray. 

Możemy szykować się na niezapomniane wrażenia z Nathanem w roli głównej? Arne Meyer z Naughty Dog wypowiedział się pod koniec ubiegłego tygodnia na temat wstępu do czwartej historii poszukiwacza skarbów i wiele na to wskazuje, że możemy szykować się na epicki początek:

„W mojej opinii, to nasz najmocniejszy początek od czasu wstępu do The Last of Us, co było oczywiście bardzo emocjonalne. Jednak myślę, że to jest również jedna z najlepszych sekwencji otwarcia. Pojawia się to uczucie, przez które chcesz grać dalej i wiedzieć, co się wydarzy przez całą grę.”

Jeśli Niegrzecznym Psiakom udało się osiągnąć przynajmniej zbliżony poziom do wstępu The Last of Us, to ja nie potrzebuję więcej. W przypadku opowieści Ellie i Joela nie potrafiłem odejść od telewizora po rozegraniu pierwszych kilkunastu minut…

Deweloper również wspomniał, że ekipa miała spore problemy z upchaniem wszystkich treści na płytkę. Dwustronny Blu-ray ma pojemność 50GB, a Uncharted 4: Kres Złodzieja zajmuje 48GB – Meyer zaznaczył, że zespół przygotował niesamowitą ilość tekstur i animacji, a jednocześnie autorzy pracowali nad zwiększeniem jakości i poziomu szczegółów w każdym możliwym miejscu.

Czy w tej sytuacji prawdziwe okażą się plotki z ubiegłego miesiąca? Jeden z informatorów wspomniał, że na płytce z czwartego Uncharted otrzymamy wyłącznie kampanię. Tryb sieciowy nie zmieścił się podobno na Blu-ray i trafi do graczy za pośrednictwem PlayStation Store. 

Źródło: http://www.psu.com/news/29740/Uncharted-4s-opening-is-the-strongest-in-Naughty-Dogs-history

Tagi: arne meyer Naughty Dog Uncharted 4: Kres Złodzieja