Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2016 17:03
Fani proszą o powrót Spyro - powstała specjalna petycja „Bring Back Spyro”
570V

Fani proszą o powrót Spyro - powstała specjalna petycja „Bring Back Spyro”

Na aktualnej generacji brakuje bardzo mocnych trójwymiarowych platformówek z wyjątkowymi bohaterami. Właśnie z tego powodu wielu graczy cieszy się na powrót Ratchet & Clank (2016), ale niektórzy tęsknią za innym herosem. W Sieci pojawiła się petycja zatytułowana „Bring Back Spyro”.

Pamiętacie jeszcze o Spyro? Pierwsza przygoda fioletowego smoka zadebiutowała na rynku w 1998 roku. Za tytuł odpowiadali deweloperzy z Insomniac Games z Markiem Cernym na czele. W późniejszych latach na rynku pojawiły się jeszcze inne projekty z tej serii, ale w zasadzie tylko trzy pierwsze pozycje przygotowane na pierwsze PlayStation prezentowały oczekiwany, wysoki poziom.

Sympatycy bohatera postanowili dłużej nie czekać i przygotowali petycję, która ma trafić do Sony Interactive Entertainment LLC. Gracze proszą o przygotowanie Spyro HD Collection, czyli odświeżenie znanych opowieści.

Mam jednak wrażenie, że ta petycja powinna trafić do przedstawicieli Activision – w końcu ta firma od 2008 roku posiada prawa do przygotowania historii z tego uniwersum. Mimo wszystko zainteresowani proszą Sony o „stworzenie lepszego domu dla Spyro”.

Spyro HD Collection wspiera aktualnie 273 graczy, a organizatorzy liczą, że pomysł zaciekawi przynajmniej 1000 miłośników smoka. Chcecie takiego kotleta? Odwiedźcie tę stronę. 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/bring-back-spyro-campaign-surfaces-online/

Tagi: Activision petycja sony spyro