Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2016 20:44
Tak wygląda Star Ocean: Integrity and Faithlessness. Zobaczcie długi fragment rozgrywki
719V

Tak wygląda Star Ocean: Integrity and Faithlessness. Zobaczcie długi fragment rozgrywki

Tri-Ace przygotowało kolejną odsłonę Star Ocean, która zadebiutuje na Zachodzie już w lipcu. Dzisiaj możemy spojrzeć na długi fragment rozgrywki przedstawiający walkę, rozwój bohaterów oraz ekwipunek.

Japończycy już sprawdzają Star Ocean: Integrity and Faithlessness, ale my na takie przyjemności musimy zaczekać do 1 lipca. Możecie jednak przygotowywać się na kawał przyjemnego RPG-a – poniższy materiał ukazuje 70 minut czystej rozgrywki z angielskiej wersji i pozycja działa naprawdę dobrze. W oczy rzuca się 60 klatek na sekundę, które w przypadku walki robią różnicę.

Przyglądając się pozycji mam wrażenie, że deweloperzy z Japonii przygotowali bardzo standardowego action RPG-a, który zadowoli sympatyków gatunku. Małym problemem mogą być tylko puste lokacje, które w dzisiejszych czasach nie prezentują się za dobrze.  

Zainteresowanych rozgrywką z dalszego etapu historii zachęcam do przewinięcia filmu na około 49 minutę – dziennikarze Polygonu pokazują zmagania po kilku godzinach rozwijania bohaterów. Sześcioosobowy zespół potrafi siać ostry postrach wśród przeciwników.

Gra została oceniona przez dziennikarzy Famitsu na 34/40.  

Źródło: http://gematsu.com/2016/04/70-minutes-english-star-ocean-5-gameplay

Tagi: