Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2016 14:30
Gran Turismo Sport z pełną kompatybilnością z PlayStation VR
1301V

Gran Turismo Sport z pełną kompatybilnością z PlayStation VR

Gran Turismo Sport zapowiada się na ciekawe doświadczenie dla wszystkich sympatyków wyścigów. Dotychczas nie otrzymaliśmy wielu informacji na temat produkcji, ale właśnie Amazon zdradził konkretny szczegół dotyczący współpracy produkcji z PlayStation VR.

Polyphony Digital nadal pracuje nad nową odsłoną Gran Turismo. Deweloperzy nie zdecydowali się na pełnoprawną odsłonę, a „Sport” ma zaoferować śmiałkom niezapomniane wrażenia w trybie sieciowym. 

Na konkretne szczegóły dotyczące produkcji musimy zaczekać, jednak pracownicy Amazonu zaktualizowali podstronę tytułu i poinformowali, że gra otrzyma pełne wsparcie dla PlayStation VR. Co to oznacza? Trudno zgadywać, ale możemy liczyć na rozegranie wszystkich wyścigów z goglami Sony na głowie.

Japończycy już wcześniej wspominali o współpracy Gran Turismo Sport z PS VR, więc ta informacja powinna zainteresować wielu naszych czytelników. Dotychczas mogliśmy oczekiwać przynajmniej dokładnego oglądania wozów, ale dynamiczna jazda pewnie zainteresuje większe grono graczy.  

Warto na zakończenie wspomnieć, że w ubiegłym miesiącu pojawiła się plotka, według której tytuł ma zadebiutować dopiero w 2017 roku. 

Źródło: http://www.vrfocus.com/2016/04/gran-turismo-sport-retail-release-to-include-playstation-vr-compatibility/

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Playstation VR sony