Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2016 09:55
Zobaczcie pierwszy gameplay z Sherlock Holmes: The Devil's Daughter. Wersja z PlayStation 4
1814V

Zobaczcie pierwszy gameplay z Sherlock Holmes: The Devil's Daughter. Wersja z PlayStation 4

Frogwares tworzy kolejną opowieść znanego detektywa, która zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu. Długo musieliśmy czekać na pierwszy materiał przedstawiający rozgrywkę z Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, ale sympatycy uniwersum będą zadowoleni. 

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter zostało zapowiedziane pod koniec października ubiegłego roku i od tego czasu nie otrzymaliśmy wielu informacji na temat produkcji. Deweloperzy od tego czasu opublikowali zaledwie jeden zwiastun oraz kilka screenshotów, ale w końcu możemy spojrzeć na materiał przedstawiający rozgrywkę.

Nie liczcie na mocne sceny i sporo akcji, bo w tym tytule możemy oczekiwać raczej spokojnego poszukiwania informacji. Warto jednak spojrzeć na oprawę – studio postanowiło przygotować tytuł wyłącznie na trzy platformy i z łatwością można dostrzec różnice w grafice względem wcześniej przygotowanego Sherlock Holmes: Crimes and Punishments.

W produkcji naszym zadaniem będzie rozwiązanie 5 spraw. W każdej możemy popełnić błędy, przez które Sherlock oskarży nieodpowiednią osobę. Deweloperzy wcześniej zapowiedzieli, że zamierzają rozwinąć koncepcję z 2014 roku i zaoferować graczom trudniejsze łamigłówki.  

Tagi: Frogwares gameplay Sherlock Holmes: The Devil's Daughter