Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2016 08:46
Przygotujcie się na Uncharted 4: Kres Złodzieja. Zobaczcie powtórkę wydarzeń z trzech przygód Nathana Drake’a
1319V

Przygotujcie się na Uncharted 4: Kres Złodzieja. Zobaczcie powtórkę wydarzeń z trzech przygód Nathana Drake’a

W przyszłym miesiącu w końcu na rynku zadebiutuje ostatnia przygoda Nathana Drake’a. Pewnie nie każdy z Was ma czas i możliwości na odświeżenie trzech wcześniejszych przygód legendarnego poszukiwacza skarbów, ale właśnie dla takich osób powstał bardzo solidny materiał podsumowujący opowieści.

Pierwsza wyprawa Nathana Drake’a, w której mogliśmy uczestniczyć odbyła się w 2007 roku. Od tego wydarzenia minęło sporo czasu, więc jeśli w międzyczasie nie zagraliście ponownie w „Fortunę”, to pewnie nie pamiętacie dokładnie wszystkich wydarzeń.

Właśnie z tego powodu warto zobaczyć poniższy materiał. PythonSelkanHD stworzył bardzo ciekawe zestawienie przygód, w którym znajdziecie najważniejsze informacje na temat trzech najważniejszych opowieści z serii Uncharted.

Ostrzegam tylko przed sporymi spoilerami – jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznać tego bohatera, to lepiej nie oglądajcie filmu. W te tytuły warto zagrać, a dzięki Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a może będziecie mieć kiedyś okazje wyruszyć na trzy wielkie wyprawy.

Do premiery Uncharted 4: Kres Złodzieja pozostało 30 dni…

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog podsumowanie uncharted 4: a thief's end