Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2016 19:38
Capcom zapowiedział Resident Evil: Bio Terror - pierwsza gra z serii na gogle VR
1038V

Capcom zapowiedział Resident Evil: Bio Terror - pierwsza gra z serii na gogle VR

Japońska korporacja wiele miesięcy temu oficjalnie zapowiedziała prace nad produkcjami dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Długo musieliśmy czekać na ujawnienie pierwszej pozycji, ale właśnie poznaliśmy Resident Evil: Bio Terror.  

Na właśnie odbywającej się imprezie dla fanów filmów i komiksów w Dubaju, przedstawiciele Capcomu zaprezentowali Resident Evil: Bio Terror. Gra jest pierwszym – choć na pewno nie ostatnim – eksperymentem japońskiego studia na rynku wirtualnej rzeczywistości.

Jednak wstrzymajcie otwieranie szampanów. Firma potwierdziła, że pozycja będzie aktualnie dostępna tylko w specjalnych parkach rozrywki w Dubaju – jest to pewnie tylko czasowa wyłączność, więc możemy spodziewać się większego ogłoszenia projektu w późniejszym terminie i jednocześnie zapowiedzi na komputery osobiste i konsole.

Resident Evil: Bio Terror będzie strzelanką na szynach przypominającą serię House of the Dead, czyli nie możemy liczyć na wielką swobodę. W trakcie rozgrywki zawodnik otrzyma do łapy broń i zajmie się eliminowaniem kolejnych fal przeciwników. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: