Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2016 18:00
The Coalition odlicza do wielkiego wydarzenia związanego z Gears of War 4!
675V

The Coalition odlicza do wielkiego wydarzenia związanego z Gears of War 4!

W środę poznaliśmy datę premiery oraz zobaczyliśmy okładkę Gears of War 4, jednak to nie koniec wybornych informacji dla sympatyków tego uniwersum. Twórcy rozpoczęli odliczanie do kolejnego wielkiego wydarzenia. 

Rod Fergusson w środę przez kilka godzin zapowiadał ujawnienie daty premiery Gears of War 4. Tym razem twórcy postawili na odrobinę inną taktykę i na stronie produkcji ruszyło odliczanie. Gorąca wiadomość trafi do nas w poniedziałek.

Adam Fletcher z  The Coalition poinformował na Twitterze, że nadciąga coś niesamowitego, ale oczywiście na jakiekolwiek szczegóły musimy zaczekać…

Co to może być? Wiele na to wskazuje, że otrzymamy konkretne informacje na temat rozgrywki i pewnie materiały. Beta rozpocznie się już 18 kwietnia, więc studio może opublikować kilka fragmentów rozgrywki z trybu sieciowego.

W Sieci pojawiają się również domniemania dotyczące ujawnienia wersji na komputery osobiste, ale wątpię, by The Coalition chciało właśnie w taki sposób zapowiedzieć nową edycję. Firma aktualnie skupia się na wydaniu pozycji na konsolę Microsoftu, a ponadto deweloperzy zamierzają porządnie przetestować zmagania multiplayer. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Gears of War 4 Microsoft The Coalition