Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2016 14:58
Szkoła przetrwania w The Wild Eight. Twórcy opublikowali gameplay, a tytuł wylądował na Kickstarterze
863V

Szkoła przetrwania w The Wild Eight. Twórcy opublikowali gameplay, a tytuł wylądował na Kickstarterze

Gracze sympatyzujący z tematyką szkoły przetrwania powinni zainteresować się The Wild Eight. Produkcja została zapowiedziana w lutym, a deweloperzy właśnie przedstawili pierwszy fragment rozgrywki. Tytuł wylądował na Kickstarterze. 

Twórcy z 8 points poinformowali, że The Wild Eight wylądował na Kickstarterze. Studio potrzebuje 50 tysięcy dolarów, by móc zająć się przygotowaniem swojej wielkiej pozycji. Produkcja zmierza na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste, ale nawet po zebraniu tej kwoty na początku gra wskoczy wyłącznie na PC. Studio potwierdziło, że debiut na konsolach odbędzie się w późniejszym terminie… Chociaż twórcy nie wykluczają jednoczesnej premiery, jednak takie przyjemności są kosztowne – 150 tysięcy dolarów w przypadku Xboksa One i 200 tysięcy dolarów w przypadku PlayStation 4.

Warto jednak zwrócić uwagę, że autorzy opublikowali pierwszy fragment rozgrywki i… Pozycja prezentuje się ciekawie. Może i nie będzie to wielki hit AAA, jednak sympatycy gatunku powinni pamiętać o tym tytule. Materiał pochodzi z wczesnej wersji projektu, więc pewnie jeszcze wiele elementów zostanie poprawionych.

W grze gracze będą kontrolować grupę ośmiu ocalałych osób. Szczęśliwcy przeżyli katastrofę samolotu, ale znaleźli się bardzo w niebezpiecznym rejonie Alaski. Na domiar złego w miejscu dzieją się dziwne sytuacje, które trudno wytłumaczyć… Deweloperzy potwierdzili, że przygotowując ten tytuł inspirowali się serialem Lost.  

Źródło: http://www.vg247.com/2016/04/08/the-wild-eight-is-a-procedurally-generated-co-op-survival-game-seeking-funding-on-kickstarter/

Tagi: 8 points gameplay kickstarter the wild eight