Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2016 20:29
Gracze chcą wierzyć w ten tytuł. Final Fantasy XII HD nadciąga?
972V

Gracze chcą wierzyć w ten tytuł. Final Fantasy XII HD nadciąga?

Pod koniec ubiegłego roku pojawiła się w Sieci informacja na temat Final Fantasy XII HD. Wiadomość została szybko sprostowana przez Arniego Rotha, ale dzisiaj nadzieje wróciły. Na Reddit.com pojawiło się zdjęcie sugerujące nadejście tytułu. 

Wielu graczy stale narzeka na kotlety, ale mam wrażenie, że akurat na Final Fantasy XII HD czeka wielu posiadaczy PlayStation 4 i Xboksa One. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie sugerujące pojawienie się pozycji na sprzęcie Sony.

Wierzycie w to? Ja nie, ale patrząc na komentarze użytkowników na Reddit.com i forum NeoGAF jestem pewien jednego – Square Enix prędzej czy później przygotuje to mięsko… W końcu zainteresowanie jest ogromne.

Final Fantasy XII zadebiutował na japońskim rynku w 2006 roku. Pozycja zebrała sporo pozytywnych opinii i może pochwalić się średnią na poziomie 92%. W sierpniu ubiegłego roku Arnie Roth – jeden z kompozytorów Distant Worlds – powiedział, że FFXII HD już powstaje. Muzyk musiał dość prędko sprostować swoją wiadomość i wspomniał o błędnym użyciu terminu „remake”. 

Źródło: https://www.reddit.com/r/FinalFantasy/comments/4drqmp/ffxii_hd_details/

Tagi: final fantasy xii plotka Square Enix