Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2016 19:56
Call of Duty: Modern Warfare 2 zmierza na Xbox One!
1916V

Call of Duty: Modern Warfare 2 zmierza na Xbox One!

Długo czekaliśmy na pojawienie się w usłudze Wstecznej Kompatybilności mocnych tytułów z serii Call of Duty, ale wiele na to wskazuje, że już wkrótce gracze zapoznają się z dziełem Infinity Ward. Posiadacze Xboksów One donoszą o pojawieniu się Call of Duty: Modern Warfare 2 na nowym sprzęcie Amerykanów. 

Microsoft nadal nie zaprezentował jakiejkolwiek gry z serii Call of Duty w bibliotece Wstecznej Kompatybilności, ale w zasadzie możemy szykować się na Call of Duty: Modern Warfare 2. Gracze dostrzegli produkcję w sklepie Microsoftu na Xboksie One, ale po chwili tytuł zniknął z cyfrowych półek sklepowych.

Możemy mieć jednak pewność, że Amerykanie nie tracą czasu i przygotowują dla nas to smakowite mięsko. Tytuł zadebiutował na poprzedniej generacji w 2009 roku i zebrał wyborne oceny. Dzieło może pochwalić się średnią ocen na poziomie 94%!

Warto tutaj na pewno przypomnieć plotkę z końcówki marca – redakcja TheTechGame dotarła do informacji, według której klienci cyfrowej wersji Call of Duty 2016 mają otrzymać Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Call of Duty 4: Modern Warfare. Pewnie w niedalekiej przyszłości tytuł zostanie zaprezentowany i jednocześnie Microsoft potwierdzi tę promocję.

Będą to zapewne zwykły porty, ale myślę, że miłośnicy serii nie będą specjalnie narzekać. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: