Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2016 18:00
Uncharted 5 bez Naughty Dog? Jest na to spora szansa
1895V

Uncharted 5 bez Naughty Dog? Jest na to spora szansa

Deweloperzy Naughty Dog oficjalnie poinformowali, że nie zamierzają dłużej pracować nad rozwojem serii Uncharted. Możemy mieć jednak nadzieję, że uniwersum nie zostanie odłożone do szuflady. Neil Druckmann chętnie zapoznałby się z tytułem przygotowanym przez inną formację. 

Wyobrażacie sobie Uncharted bez Naughty Dog? Pewnie trochę trudno, bo to właśnie ta ekipa stworzyła Nathana Drake’a i pozwoliła nam uczestniczyć w jego przygodach. Marka przez kilka ostatnich lat systematycznie rosła i dostarczała nam sporo radości, ale Uncharted 4: Kres Złodzieja jest definitywnym zakończeniem przygód Niegrzecznych Psiaków w tej serii.

Trudno jednak wyobrazić sobie, że to wielkie uniwersum zostanie zapomniane. Uncharted znajduje się teraz na topie, więc pewnie pojawią się chętni na kontynuowanie przygód poszukiwaczy skarbów. Właśnie w tej sprawie wypowiedział się reżyser czwartej odsłony, który nie ukrywa, że chętnie zagrałby w pozycję przygotowaną przez inny zespół:

„Gdyby stworzyli świetną grę, to byłbym bardzo podekscytowany. Chciałbym zagrać w Unchated, nad którym nie pracowałem. To byłoby zabawne. Oczywiście, jako autorzy serii mielibyśmy spory wkład w tytuł. Musielibyśmy się upewnić, że twórcy uzyskali esencję uniwersum.”

Jak widać nic nie jest jeszcze pogrzebane i pewnie w niedalekiej przyszłości poznamy dokładne losy Uncharted. A Wy co sądzicie o tym pomyśle? 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/uncharted-5-isnt-question-says-naughty-dog/

Tagi: Naughty Dog Neil Druckmann uncharted uncharted 4: a thief's end