Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2016 19:04
Fanowski Metal Gear Solid powrócił! Projekt zamienia się w muzeum ze wsparcie VR
910V

Fanowski Metal Gear Solid powrócił! Projekt zamienia się w muzeum ze wsparcie VR

Wielokrotnie na PPE wspominaliśmy o Metal Gear Solid Remake – produkcja prawdopodobnie została zablokowana przez Konami, ale deweloperzy wpadli na ciekawy pomysł. Twórcy postanowili zaoferować graczom lekcję wyjątkowej historii. 

Na początku marca informowaliśmy naszych czytelników o zakończeniu prac nad Metal Gear Solid Remake. Deweloperzy z zespołu Shadow Moses nie napisali tego wprost, ale projekt został prawdopodobnie zablokowany przez Konami.

Studio odpowiedzialny za kotlet postanowiło wykorzystać przygotowaną pracę i zaoferować graczom wyjątkowe doświadczenie. Gra zamienia się w muzeum, w którym będziemy przechadzać się po kultowych lokacjach z serii Metal Gear Solid, pooglądamy miejscówki i pewnie nawet poczytamy o wydarzeniach.

The Fan Legacy: Metal Gear Solid ma być tak naprawdę hołdem dla wszystkich fanów uniwersum MGS, którzy za pomocą tej twórczości będą wspominać najlepsze lata serii. Studio potwierdziło, że pozycja trafi na komputery osobiste i autorzy zadbają o wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Ponadto, David Hayter, czyli aktor wcielający się w Snake’a zaangażował się w pozycję. Ciekawostką jest również fakt, że przechadzając się po miejscówkach będziemy podziwiać graficzne prace sympatyków Metal Gear Solid.

Premierę The Fan Legacy: Metal Gear Solid zapowiedziano na maj. 

Źródło: https://www.facebook.com/ShadowMosesUnreal/videos/1287661324582642/

Tagi: David Hayter konami Metal Gear Solid metal gear solid remake Shadow Moses