Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2016 20:53
Sony prezentuje Rocketbirds 2: Evolution. Gra zadebiutuje w kwietniu
556V

Sony prezentuje Rocketbirds 2: Evolution. Gra zadebiutuje w kwietniu

Japońska korporacja przedstawiła dokładne informacje na temat Rocketbirds 2: Evolution. Produkcja Ratloop zadebiutuje na rynku pod koniec miesiąca. Studio opublikowało nowy zwiastun. 

Rocketbirds 2: Evolution to gra akcji przygotowana przez niezależną ekipę Ratloop. Pierwowzór zadebiutował w 2011 roku i przedstawił wydarzenia żołnierzy-kurczaków. Kontynuacja oczywiście ponownie pozwala nam wcielić się w przerośnięte mięsko, a do naszej dyspozycji autorzy oddali sporo broni (białej i palnej) oraz ubrania (czapki, kurtki, kamizelki i spodenki). W trakcie historii zawodnicy rozwijają swoich bohaterów oraz zdobywają nowe umiejętności.

Studio potwierdziło, że pod wieloma względami gra jest rozszerzeniem pierwszej opowieści – deweloperzy przygotowali więcej misji oraz barwniejszą historię.

Na blogu Sony pojawiła się dokładna informacja na temat premiery Rocketbirds 2: Evolution. Projekt trafi do zainteresowanych graczy dokładnie 26 kwietnia, a dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun ukazujący wszystkie elementy pozycji. 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/04/06/rocketbirds-2-evolution-launch-date-announced-alongside-new-trailer

Tagi: