Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.04.2016 09:04
Blizzard trollem roku? - oto "ocenzurowana" poza Tracer
2213V

Blizzard trollem roku? - oto "ocenzurowana" poza Tracer

Niedawno dowiedzieliśmy się, że jedna z póz Tracer jest "zbyt seksowna" i nie pasuje do tej postaci. Deweloperzy z Blizzard zaskakująco ochoczo przyjęli narzekania wąskiej grupki osób i obiecali poprawę tej "niefortunnej" pozy bohaterki.

W Sieci natychmiast zawrzało od komentarzy oburzonych miłośników kobiecych pośladków, którzy zarzucili amerykańskim deweloperom, że dokonują bezsensownej autocenzury w imię politycznej poprawności. Okazuje się jednak, że cała dyskusja to przysłowiowa burza w szklance wody. Blizzard ujawniło już nową pozę dla Tracer ("Over the Shoulder") i właściwie można powiedzieć, że zwinna bohaterka jest w niej ustawiona w bardziej wyzywający sposób, niż wcześniej. Dziewczyna pręży się niczym pin-upowa modelka.

Cóż można więcej w tym miejscu dodać? Blizzard okazuje się chyba największym trollem pierwszych miesięcy 2016 roku, bo wygląda na to, że firma zakpiła sobie z oczekiwań osób oczekujących "ocenzurowania" zbyt seksownych elementów Overwatch. Taką wersję potwierdza też najnowsza animacja CGI, która nie stroni od ujęć podkreślających kobiece wdzięki Tracer i Widowmaker z Overwatch.

Tagi: Blizzard humor Overwatch tracer