Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2016 18:31
Ubisoft zapowiada kolejną darmową zawartość do Tom Clancy's The Division
926V

Ubisoft zapowiada kolejną darmową zawartość do Tom Clancy's The Division

Francuska korporacja właśnie zapowiedziała kolejną darmową zawartość do Tom Clancy's The Division. Gracze pobiorą nowe pliki już w przyszłym tygodniu, a dzisiaj możecie zapoznać się z krótkim zwiastunem zapowiadającym atrakcje.

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy dokładne informacje na temat pierwszego, dużego rozszerzenia do Tom Clancy's The Division. Twórcy przygotowali pierwszy raid, który zapowiada się na bardzo przyjemną przechadzkę. W trakcie wydarzenia trafimy do oczyszczalni ścieków, w której zawalczymy z przeciwnikami.

Deweloperzy jednak właśnie zapowiedzieli kolejne DLC. Od przyszłego tygodnia w każdy wtorek będziemy świadkami „Operation ISAC”, czyli specjalnych misji, które pozwolą graczom sprawdzić umiejętności i zebrać ciekawe bronie. Ubisoft postanowił nie zdradzać dodatkowych szczegółów, ponieważ te nadejdą już w przyszłym tygodniu.

Operation ISAC oraz Najazd trafią do graczy 12 kwietnia, więc możemy szykować się na sporo nowej zawartości w Tom Clancy's The Division. Jeszcze raz podkreślam – wszystkie aktualnie zapowiedziane rozszerzenia trafią do graczy za darmo.

Dla przypomnienia, tak prezentuje się nadciągające DLC:

  • Falcon Lost – pierwszy raid, w którym trafimy do oczyszczalni ścieków. Do wyzwania możemy podejść na dwóch poziomach trudności: hard (dla osób z maksymalnym poziomem doświadczenia) oraz challenge (dla osób, które opanowały tytuł w 101%).
  • Handel – gracze mogą wymieniać się przedmiotami.
  • Sety – cztery zestawy przedmiotów: Sentry’s Call, Striker’s Battle Gear, Path of the Nomad i Technician’s Authority. Każda paczka jest przeznaczona do innego stylu gry.
  • Poziom Agenta – nie podniesiemy poziomu doświadczenia powyżej 30 lvl, ale przez ulepszanie ekwipunku zawodnicy będą potężniejsi.
  • Zaopatrzenie – w Dark Zone pojawią się specjalne paczki, o które będą walczyć gracze. Zaopatrzenie pojawi się w różnych miejscach.
  • Swobodna kamera – po śmierci otrzymamy możliwość swobodnego oglądania poczynań naszych kompanów z drużyny.
  • Wrogowie – przeciwnicy mogą korzystać z mocy dronów. W grze pojawią się również transportery opancerzone.
  • Operation ISAC – cotygodniowe zadania. 

Źródło: http://blog.ubi.com/the-division-to-launch-operation-i-s-a-c-new-assignments-rewards-coming-april-12/

Tagi: dlc dodatek tom clancy's the division Ubisoft