Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2016 17:30
Electronic Arts szaleje. Firma zapowiedziała 19 grę w EA Access!
1466V

Electronic Arts szaleje. Firma zapowiedziała 19 grę w EA Access!

Elektronicy nie zwalniają i firma w przeciągu ostatnich tygodni systematycznie rozbudowuje katalog produkcji w EA Access. Subskrybenci jeszcze w kwietniu zapoznają się z kolejnym tytułem, w który każdego dnia gra miliony graczy na całym świecie. 

EA Access początkowo nie prezentowało się na idealną usługę dla wszystkich posiadaczy Xboksów One, ale Electronic Arts małymi krokami rozwija katalog dostępnych produkcji. W konsekwencji gracze mogą w stałej, miesięcznej cenie systematycznie zapoznawać się z tytułami wydawanymi przez Elektroników.

Lista pozycji zostanie rozszerzona już 19 kwietnia – od tego dnia zainteresowani zagrają w FIFA 16. Gra zadebiutowała na rynku we wrześniu ubiegłego roku i zebrał oceny na poziom 82%. Oczywiście mogliśmy się spodziewać, że ta piłka nożna w niedalekiej przyszłości trafi do usługi, ale dobrze, że EA nie czekało dłużej. Na pewno wielu subskrybentów chętnie zapozna się z tą produkcją. Warto zaznaczyć, że FIFA 16 trafi również do Origin Access – gracze na PC-tach także 19 kwietnia będą mogli zapoznać się z tytułem. 

Tak aktualnie przedstawia się pełne zestawienie gier dostępny w EA Access: 

Źródło: https://www.easports.com/fifa/news/2016/fifa-16-in-the-vault?

Tagi: ea access EA Sports Electronic Arts