Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2016 20:16
Man at Arms przygotowało kultowy miecz z Dark Souls
502V

Man at Arms przygotowało kultowy miecz z Dark Souls

Dark Souls III zmierza do sklepów, więc kowale z Man at Arms postanowili uczcić to wydarzenie. Specjaliści przygotowali legendarny Greatsword, który wygląda wybornie. 

Twórcy z Man at Arms przygotowali już wiele znanych broni z gier wideo.  Ekipa stworzyła między innymi oręż Clouda, Kratosazabawkę Arno,  miecz z The Legend of Zelda: Majora's Maskmiecze z Final Fantasy (jako noże kuchenne)Energy Sword z serii HaloRebellion Sword z Devil May CryIron Helmet z The Elder Scrolls V: Skyrimkultowy Gunblade z Final Fantasy VIIIbronie WiedźminaKeyblade z Kingdom Hearts oraz wachlarze Kitany..

Dzisiaj możemy spojrzeć na tworzenie Greatsworda – miecz na pewno dobrze znają fani Dark Souls. W trakcie materiału zobaczycie pełną pracę kowali, którzy muszą nie tylko wyrzeźbić odpowiednie ostrze, ale również zająć się rękojeścią. To nie jest prosta sprawa, ale mając umiejętności i wyspecjalizowany sprzęt można stworzyć wyjątkowe dzieła. Na uwagę na pewno zasługuje dokładnie odwzorowanie wszystkich najdrobniejszych detali…

Zespół wykonał wyborną prace i jestem pewien, że cosplayerzy z przyjemnością dzierżyliby to dzieło na wszystkich pokazach. Jak zawsze oglądajcie film do końca… Man at Arms znalazło czas na stosowne testy! ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dark Souls dark souls II dark souls iii man at arms