Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 19:30
Neil Druckmann zapowiada - zakończenie Uncharted 4: Kres Złodzieja wywoła sporo dyskusji
1029V

Neil Druckmann zapowiada - zakończenie Uncharted 4: Kres Złodzieja wywoła sporo dyskusji

Od kilku godzin w Sieci latają materiały z kampanii Uncharted 4: Kres Złodzieja. Twórcy zaprezentowali fragment rozgrywki z Madagaskaru i jednocześnie wypowiedzieli się na temat kilku ciekawych elementów pozycji. Dyrektor kreatywny produkcji jest pewien, że zakończenie opowieści Nathana Drake’a wywoła sporo dyskusji. 

Neil Druckmann potwierdził, że Uncharted 4: Kres Złodzieja jest ostatnia przygodą Naughty Dog w tym uniwersum, a jednocześnie finalną przygodą Nathana Drake’a. Dyrektor kreatywny projektu, a zarazem scenarzysta w rozmowie z dziennikarzem IGN nie ukrywa, że zakończenie wywoła sporo dyskusji, ponieważ nie każdemu spodoba się obrana droga deweloperów:

„Myślę, że ludzie będą dyskutować na temat zakończenia. Jeśli przeprowadzone badania mają jakieś znaczenie, to będziemy świadkami wielu dyskusji dotyczących zakończenia. Jestem podekscytowany. Obojętność byłaby najgorszą rzeczą. Wolałbym, by ludzie znienawidzili zakończenie, niż byli obojętni. Zobaczymy, jak zareagują.”

Jesteście ciekawi, czy bohater serii umrze? Oczywiście Druckmann nie odpowiedział na to pytanie i tylko zażartował z redaktora:

„Czy naprawdę chcesz, bym odpowiedział? Chyba tego nie chcesz.”

Teraz pozostaje nam tylko odliczać do premiery. Nathan Drake trafi do naszych konsol za 36 dni… 

Źródło: http://www.ign.com/articles/2016/04/04/uncharted-4s-ending-will-be-divisive

Tagi: Naughty Dog Neil Druckmann uncharted 4: kres złodzieja