Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 16:01
Ghostbusters powróci nie tylko w formie filmu? Activision może szykować grę
396V

Ghostbusters powróci nie tylko w formie filmu? Activision może szykować grę

Pogromcy duchów powrócą w lipcu na wielkie ekrany. Film w reżyserii Paula Feiga będzie totalnym rebootem, w którym główne role odegrają Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon oraz Leslie Jones. Bardzo możliwe, że z okazji tej premiery na rynku pojawi się również gra na konsole aktualnej generacji. 

„Pogromczynie duchów” od pierwszej zapowiedzi muszą zmierzyć się z falą krytyki. Nie każdemu spodobała się wizja reżysera, który obsadził kobietami główne role. Mi to specjalnie nie przeszkadza, ale też jakoś nie żywię miłości do tego uniwersum.

Warto jednak zwrócić uwagę, że nie tylko film może w lipcu zainteresować fanów uniwersum Ghostbusters. W Sieci pojawiły się pierwsze plotki dotyczące produkcji, która również w tym miesiącu ma trafić na PlayStation 4 i Xboksa One.

Sklep Newegg.com zaprasza do składania zamówień przedpremierowych. Nad grą akcji czuwa podobno Activision i projekt będzie skierowany do szerokiego grona odbiorców – ESRB +10 nie zapowiada dreszczowca, a raczej przyjemną pozycję dla rodzin.

Zainteresowanych odsyłam do zwiastuna nadciągającego filmu.  

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/new-ghostbusters-game-release-date-leaked/

Tagi: Activision Ghostbusters plotka