Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 14:12
Pod koniec kwietnia wypróbujemy Ni-Oh! Zobaczcie zwiastun przedstawiający demo
1119V

Pod koniec kwietnia wypróbujemy Ni-Oh! Zobaczcie zwiastun przedstawiający demo

Duchowy spadkobierca Onimushy oraz Ninja Gaiden otrzyma wersję demonstracyjną. Wydawca właśnie przedstawił zwiastun ukazujący nadciągający wycinek kodu. Zainteresowani sprawdzą tytuł jeszcze w kwietniu. 

 Ni-Oh zostało aktualnie zapowiedziane wyłącznie na rynek japoński, ale możemy mieć pewność, że nie będziemy długo czekać na wersję przeznaczoną na Zachód. Dokładnie 26 kwietnia na europejskim PlayStation Store pojawi się wersje demonstracyjna, która pozwoli nam zapoznać się z wersją alpha produkcji.

Poniższy film przedstawia nadciągające atrakcje i możemy mieć pewność, że sympatycy Onimushy oraz Ninja Gaiden nie będą narzekać. W trakcie rozgrywki sprawdzimy pewnie kilka bardzo ostrych mieczy oraz zawalczymy z wielkimi bestiami.

Twórcy dotychczas nie potwierdzili daty premiery Ni-Oh, ale według dostępnych informacji tytuł zmierza na PlayStation 4 i zadebiutuje w 2016 roku. Kou Shibusawa – producent – właśnie potwierdził, że gra trafi na sprzęt Sony w przeciągu najbliższych 8 miesięcy. Pewnie więcej informacji na ten temat otrzymamy na tegorocznym E3.

Tagi: