SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.03.2016 08:50
Za tydzień posmakujemy hardkorowych wyzwań w Fallout 4
603V

Za tydzień posmakujemy hardkorowych wyzwań w Fallout 4

Bethesda już w lutym zapowiadała, że szykuje dla nas tryb Survival z prawdziwego zdarzenia w Fallout 4. Wiemy już, kiedy będzie można po raz pierwszy skosztować hardkoru.

Gracze pecetowi będą mogli w przyszłym tygodniu pobrać aktualizację Fallout 4 w wersji beta poprzez Steam, która wprowadza nowy poziom trudności Survival. Taka informacja pojawiła się na oficjalnym Twitterze Bethesda Game Studios. Po przetestowaniu bety nowy tryb Survival, zostanie udostępniony również na konsolach.

Czego możemy spodziewać się po podrasowanym Survivalu? W największym skrócie - to tryb Hardcore z Fallout: New Vegas na sterydach. Bethesda zdecydowała się na wyłączenie zapisywania gry w każdym momencie, zwiększyła obrażenia w walkach (dla gracza i wrogów), wyłączyła szybki transport na mapie (to chyba najbardziej kontrowersyjny element nowego poziomu trudności), uwzględniła ciężar amunicji.

Kolejne nowości to współczynnik Adrenaliny oraz zdrowia, o które trzeba dbać przez spożywanie jedzenia i picie wody. Bethesda zadbała również o współczynnik Zmęczenia (im większe zmęczenie tym mniejsza maks. pula AP). Ważna zmiana dotyczy też zachowania kompanów w walkach. Po straceniu HP towarzysze broni nie będą wracać automatycznie do walki - trzeba będzie za każdym razem ich leczyć.

Tagi: aktualizacja bethesda fallout 4 Fallout: New Vegas Survival

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Fallout 4
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 10.11.2015
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme