Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2016 21:32
Resident Evil 6 w dobrej cenie w wersji cyfrowej i pudełkowej. Capcom świętuje 20-lecie serii
1649V

Resident Evil 6 w dobrej cenie w wersji cyfrowej i pudełkowej. Capcom świętuje 20-lecie serii

Capcom w ubiegłym miesiącu zaskoczył zapowiadając trzy odsłony Resident Evil na aktualną generację. Pierwszy tytuł wylądował już w sklepach i cena potrafi pozytywnie zaskoczyć. Studio dodatkowo postanowiło w ciekawy sposób celebrować dzisiejszą rocznicę. 

Na początek dobre informacje. Resident Evil 6 wylądował w cyfrowym sklepie Microsoftu i tytuł został wyceniony na 83,99 zł. Gra nie zostanie specjalnie odrestaurowana, ale jeśli akurat nie mieliście okazji zagrać w tę odsłonę, a macie ochotę postrzelać do biegających zombiaków, to pamiętajcie, że premiera odbędzie się już 29 marca. Pozycja zajmuje 17,8GB. Zaskakuje również cena pudełkowego wydania – w pierwszych sklepach pojawiają się oferty za 129,90 zł. Nie jest to najtańsza opcja, ale mam wrażenie, że wierni fani uniwersum i tak nie będą narzekać.

Warto pamiętać, że w tej odsłonie otrzymamy wszystkie wcześniej wydane dodatki:

"W tej edycji znajdziesz wszystkie dodatki, a także po dwa stroje dla głównych bohaterów, dostępne wcześniej jedynie w portalu Residentevil.net — teraz do odblokowania w samej grze."

22 marca 1996 roku zadebiutowała pierwsza przygoda Resident Evil, więc deweloperzy postanowili w odpowiedni sposób podsumować lata prac nad truposzami. Firma wydała specjalny wywiad, który możecie zobaczyć poniżej. 

Tagi: Capcom resident evil resident evil 6

Nie przegap