SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2016 16:01
Kolejni twórcy zaoferują eksplorację kosmosu. The Long Journey Home zadebiutuje na trzech platformach
825V

Kolejni twórcy zaoferują eksplorację kosmosu. The Long Journey Home zadebiutuje na trzech platformach

W ostatnim czasie coraz to częściej deweloperzy próbują swoich sił w wielkich RPG-ach nastawionych na eksplorację kosmosu. Z tematem zmierzą się również Niemcy z Daedalic Entertainment, którzy  zaprezentowali The Long Journey Home

The Long Journey Home to sieciowy RPG nastawiony na eksplorację kosmosu. Za produkcję odpowiadają Niemcy z Daedalic Entertainment, którzy wcześniej przygotowali między innymi serię Deponia.

Akcja pozycji została umiejscowiona w odległym kosmosie. Ludzie postanowili eksplorować drugi koniec galaktyki, ale podczas pierwszej misji, kolonizatorzy odnoszą klęskę. Gracz wciela się w dowódcę grupy, która postanawia wrócić na Ziemię, jednak nie będzie to łatwe zadanie. W konsekwencji śmiałkowie będą podróżować, poszukiwać surowców i wykonywać najróżniejsze zadania. W grze pojawi się sporo trudnych wyborów moralnych, które ubarwią poznawaną historię. Cały świat jest generowany losowo, więc każde podejście do rozgrywki będzie dla śmiałków czymś nowym.  

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun oraz screenshoty. Tytuł zapowiada się ciekawie, ale oczywiście dopiero w późniejszym terminie będziemy mogli ocenić twórczość.

Prace nad The Long Journey Home rozpoczęły się w 2014 roku i deweloperzy zamierzają wydać grę na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste. Aktualnie nie poznaliśmy nawet przybliżonej daty premiery, ale studio przed debiutem zamierza dopracować każdy element pozycji. 

Źródło: http://www.pcgamer.com/the-long-journey-home-is-a-space-exploration-rpg-with-echoes-of-firefly/

Tagi: Daedalic Entertainment the long journey gome zapowiedź