Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 05.03.2016 11:01
Super Meat Boy po raz pierwszy wyląduje na sprzęcie Nintendo
424V

Super Meat Boy po raz pierwszy wyląduje na sprzęcie Nintendo

Twórcy gry Super Meat Boy potwierdzają o to, o czym można było usłyszeć podczas ostatniego Nintendo Direct. Przygody najsłynniejszego kawałka wątroby trafią na WiiU i nie przyjdzie nam długo na nie czekać.

O trafieniu Super Meat Boya na WiiU dało się usłyszeć już w październiku zeszłego roku. Plan twórców w końcu się ziści - mimo że nie wyznaczono jeszcze dokładnej daty premiery, wiemy, że tytuł pojawi się na WiiU w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Gra Team Meat w drodze na WiiU zwiedziła chyba już cały growy świat. W październiku zeszłego roku pojawiła się na PS4 i Vicie, jednak nie była to ta sama wersja, co przy okazji poprzednich premier.

Z gry wycięto wtedy oryginalny soundtrack i zastąpiono go nowym. Kwestię tego, który był lepszy, pozostawiamy Wam do rozstrzygnięcia, jednak ten sam los może spotkać wersję gry na WiiU.

Warto zauważyć, że Super Meat Boy to gra w pewnym stopniu czerpiąca z konwencji wymyślonej przez Mario. Wszak księżniczka zawsze była w innym zamku.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/super-meat-boy-headed-to-wii-u/1100-6435383/ / http://super-meat-boy-fans.deviantart.com/gallery/40418444/Meatboy

Tagi: Nintendo super meat boy Team Meat

Nie przegap