SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2016 17:02
Phil Spencer czeka na Uncharted 4: Kres Złodzieja i pokazuje klasę
3044V

Phil Spencer czeka na Uncharted 4: Kres Złodzieja i pokazuje klasę

Szef marki Xbox w ostatnim czasie wielokrotnie jest krytykowany za decyzje podjęte w sprawie integracji Xboksa One z komputerami osobistymi. Spencer jednak nie liczy się z głosem hejterów i kolejny raz pokazuje klasę. 

Phil często odpowiada na pytania graczy i od czasu do czasu lubi podyskutować z miłośnikami Xboksa. Przedstawiciel Microsoftu nie boi się przedstawiać swojego zdania i często pokazuje, że jest graczem, który nie chce barier.

Właśnie takiej sytuacji byliśmy świadkami na początku tygodnia. Spencer powiedział wprost, że jedną z wyczekiwanych przez niego gier jest Uncharted 4: Kres Złodzieja​ i został zaatakowany przez jednego z graczy:

„Gracz: Cześć Phil, jakimi tegorocznymi premierami jesteś najbardziej podekscytowany?
Spencer: Gearsy. Beta The Division była bardzo dobra. Ludzie będą mnie atakować, ale jestem pewien, że Uncharted 4 będzie świetną grą. Uwielbiam historię z Quantum Break.
Gracz: Szef Xboksa mówi o tym, jak wielką grą będzie Uncharted 4, to po prostu wywieszenie białej flagi. To jest żenująco smutne.
Spencer: Wszyscy powinniśmy się cieszyć, gdy deweloperzy przygotowują coś specjalnego. Osoby, które mają nadzieję, że zespół nie odniesie sukcesu ze względu na platformę, nie są prawdziwymi graczami.”

Zgadzacie się z szefem marki Xbox? Phil kilkoma ostatnimi wypowiedziami pokazuje, że wszystkie „bariery” tworzone przez graczy są sztuczne i tylko psują rynek.   

Źródło: Twitter.com

Tagi: microsoft naughty dog phil spencer uncharted 4: a thief's end xbox one