Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.02.2016 12:59
Chcecie muzykę z Heroes of Might & Magic na płycie? To wesprzyjcie polski projekt!
391V

Chcecie muzykę z Heroes of Might & Magic na płycie? To wesprzyjcie polski projekt!

Muzyka jest jednym z najważniejszych aspektów każdej produkcji kinowej, czy to gamingowej. To właśnie ona nadaje znaczenia wielu scenom, symbolom i akcjom oraz w wyjątkowy sposób pozwala wyrazić emocje.

Paul Anthony Romero - The Piano Sonatas Album to jedyna w swoim rodzaju akcja kickstarterowa, dzięki której po raz pierwszy w historii, mamy szansę otrzymać świetnie skomponowaną muzykę z serii Heroes of Might & Magic na płycie.

Na czym dokładnie polega akcja? W zeszłym roku, podczas 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, swój koncert dał wyżej wymieniony kompozytor, którego twórczość krąży głównie wokół znanych wszystkim Polakom "hirołsów". Korzystając z okazji, profesjonalna ekipa zarejestrowała całe wydarzenie i teraz przy współpracy z Paulem oraz paroma partnerami, pragnie wydać to w formie fizycznej.

Zbiórka na Kickstarterze ma na celu zgromadzenie co najmniej 30 tysięcy dolarów, by pokryć koszty następujących punktów:

1. wydania i produkcji albumów muzycznych,
2. studia nagrań,
3. masteringu, mixów,
4. druku materiałów i książek z nutami
5. dystrybucji na cały świat!

Ekipa złożona z firmy Audiowizje Music House, portalu GameMusic.pl oraz RatStudio, ma ambitny plan wypuszczenia swojej płyty zarówno w formie cyfrowej, tradycyjnej, jak i winylowej, na terenie całego świata. A przypominam, że będzie to pierwsze tego typu wydanie, w skali globalnej! 

Dlatego jeśli macie kilka zbędnych złotówek, wesprzyjcie projekt, bo dobrej muzyki nigdy za wiele.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: game music.pl heroes of might & magic muzyka gracza muzyka z gier ratstudio