Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2016 18:02
Zebrano gotówkę na grę Deadpoola w otwartym świecie
1544V

Zebrano gotówkę na grę Deadpoola w otwartym świecie

Kickstarter pozwolił nam zagrać w wiele świetnych produkcji, ale w tym miejscu można z łatwością również znaleźć bardzo nietypowe dzieła. Dobrym przykładem tych słów jest projekt jednego z deweloperów, który postanowił zebrać gotówkę na nową opowieść Deadpoola.

Deadpool osiągnął spory sukces w kinie i pewnie niektórzy z Was marzą, że w niedalekiej przyszłości zostanie zapowiedziana gra z tym wyjątkowym bohaterem. Produkcja faktycznie się pojawił, ale wątpię, by spełnił jakiekolwiek oczekiwania.

Na Kickstarterze pojawiła się zbiórka na „Deadpool Open-World game”. David Davenport potrzebował 1000 funtów i gotówkę otrzymał od 5 wpłacających, którzy mu zaufali i teraz wyczekują na twórczość.

Deweloper uważa, że projekt zadebiutuje na rynku już w grudniu 2016 roku, a akcja na Kickstarterze nie jest ryzykowna, ponieważ stworzył już 90% dzieła. W opowiecie będziemy oczywiście kontrolować Deadpoola i pobiegamy po Kanadzie oraz Nowym Jorku.

Davenport pewnie nie posiada licencji, a może nawet nie ma pojęcia, że potrzebuje zapytać o zgodę na przygotowanie takiego tytułu, ale autor dostał już 1000 funtów, które może wydać na cokolwiek. Magia Kickstartera!

Z drugiej strony… Jest to może nietypowa zapowiedź nowej pozycji przygotowanej przez przykładowo Rocksteady Studios? ;)

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1566406847/deadpool-open-world-game

Tagi: deadpool humor kickstarter