Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2016 15:01
Oglądajcie razem z nami Nintendo Direct. Japończycy zaprezentują nowe Pokemony?
696V

Oglądajcie razem z nami Nintendo Direct. Japończycy zaprezentują nowe Pokemony?

Japończycy na początku tygodnia zapowiedzieli imprezę dla fanów Pikachu. Wydarzenie rozpocznie się wkrótce i zapraszamy naszych czytelników do wspólnego oglądania! Podczas relacji zostaną prawdopodobnie zaprezentowane nowe Pokemony na Nintendo 3DS-a.

Wydarzenie zorganizowane specjalnie dla sympatyków Pokemonów nie powinno nikogo dziwić. Marka świętuje 20-lecie i już wcześniej zapowiadano liczne atrakcje. Dzisiaj możemy przyjrzeć się audycji Nintendo Direct, na której na pewno pojawią się gorące szczegóły z Pokken Tournament. Gra na Nintendo Wii U debiutuje już w marcu, więc jest to ostatnia szansa na przedstawienie tytułu szerokiej publiczności.

Można jednak sądzić, że gracze będą śledzić relację z innego powodu. Od miesięcy pojawiały się sygnały dotyczące nowych Pokemonów na Nintendo 3DS-a, a wczoraj w Sieci zauważono Pokemon Sun i Pokemon Moon. Wiele na to wskazuje, że faktyczna prezentacja odbędzie się właśnie dzisiaj.

Nie możemy dodatkowo zapomnieć, że cały czas pojawiają się skromne przecieki sugerujące nadejście kolejnej gry na sprzęty Nintendo z Pokemonami w roli głównej. Niektórzy nawet zwiastują nowy projekt na Wii U, który byłby spełnieniem marzeń sympatyków serii.

Nintendo Direct rozpocznie się o 16:00, a zainteresowani mogą śledzić relację poniżej. 

Tagi: 3ds Nintendo nintendo direct Pokemon Wii U