Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2016 16:20
Chcesz sprawdzić Trackmania Turbo? Ubisoft zaprasza do testów!
1225V

Chcesz sprawdzić Trackmania Turbo? Ubisoft zaprasza do testów!

Szybka sprawa. Ubisoft przygotował specjalną podstronę, na której możecie otrzymać kod na betę Trackmania Turbo. Francuzi postanowili zorganizować testy na PlayStation 4 i Xboksie One. 

Trackmania Turbo zadebiutuje na rynku pod koniec marca. Twórcy wcześniej nie zapowiadali wielkich beta testów, ale właśnie pojawiła się informacja o przedpremierowej rozgrywce. Wystarczy, że wejdziecie na tę stronę, wyrazicie chęć uczestnictwa w zabawie i otrzymacie kod.

Wydarzenie jest limitowane, więc pozwoliłem sobie na szybkiego newsa. W momencie pisania tej wiadomości pozostało jeszcze 40% w puli kodów – mam nadzieję, że przynajmniej część czytelników PPE załapie się na zabawę.  

Pewnie w niedalekiej przyszłości otrzymamy więcej informacji na temat rozgrywki. Jest to naprawdę ciekawa opcja dla sympatyków serii, którzy chcą sprawdzić najnowszą odsłonę. Produkcja początkowo miała zadebiutować na rynku pod koniec ubiegłego roku, ale autorzy zdecydowali się opóźnić premierę, by dopracować swoje dzieło. Ubisoft w sumie przebudował całą pozycję oraz dodał nowe elementy. 

 

[Aktualizacja]

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta trackmania turbo Ubisoft