Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2016 13:32
Alan Wake powraca! Twórcy zarejestrowali znak towarowy „Alan Wake’s Return”
1074V

Alan Wake powraca! Twórcy zarejestrowali znak towarowy „Alan Wake’s Return”

Prace nad Quantum Break zostały zakończone, więc Remedy Entertainment może zając się nowym tytułem. Od wielu miesięcy pojawiały się informacje o nowej opowieści znanego pisarza i wiele na to wskazuje, że już wkrótce gra zostanie zapowiedziana. 

Remedy Entertainment nie ukrywa, że kilka lat temu pracowało nad Alan Wake 2. Twórcy poinformowali, że przed pracą nad Quantum Break przygotowywano drugą przygodę pisarza. Zespół odpowiedzialny za pozycję stworzył nawet działający kod, ale po rozmowie z Microsoftem, rozpoczęto prace nad nowym IP. Amerykanie potrzebowali nowej marki, która zaprezentuje siłę nowej platformy.

Sam Lake wielokrotnie ostatnio nawet wspominał o drugim Alanie i prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości tytuł zostanie zapowiedziany. Studio zarejestrowało znak towarowy „Alan Wake’s Return”, który może zwiastować wielki powrót bohatera.

Teraz pozostaje nam tylko czekać, ale zbliżające się wielkimi krokami E3 może przynieść pierwsze informacje o tytule. Premiera Quantum Break odbędzie się w kwietniu, więc deweloperzy będą już gotowi na nową historię.

Warto na pewno wspomnieć, że w niedalekiej przyszłości Alan Wake i Alan Wake trafią dzięki wstecznej kompatybilności na Xboksa One.

 

Źródło: http://www.vg247.com/2016/02/25/alan-wakes-return-trademark-registered-by-remedy/

Tagi: Alan Wake quantum break Remedy Entertainment