Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2016 00:01
Naughty Dog przyznaje się do błędu, przeprasza i publikuje trailer 2.0 z Uncharted 4: A Thief's End!
3213V

Naughty Dog przyznaje się do błędu, przeprasza i publikuje trailer 2.0 z Uncharted 4: A Thief's End!

Niegrzeczne Psiaki oczarowały dzisiaj graczy pięknym zwiastunem Uncharted 4: A Thief's End, ale jak wspominaliśmy na PPE, w tym materiale pojawiła się grafika z Assassin’s Creed. Nie musieliśmy czekać długo na reakcję twórców przygód Nathana Drake’a. Studio przeprasza i publikuje nową wersję zwiastuna. 

Nie przypominam sobie podobnej wpadki, ale jak widać nawet największym zdarzają się kardynalne błędy. Naughty Dog przyznało się do wykorzystania grafiki z Assassin's Creed IV: Black Flag. Studio postanowiło przeprosić i opublikowało nową wersję zwiastuna.

„Z powodu naszej nadgorliwości w tworzeniu fabularnego zwiastuna popełniliśmy niewybaczalny błąd, który polegał na wykorzystaniu grafiki. Obecnie zaktualizowaliśmy trailer. Wysoko cenimy wszelką twórczość i bierzemy pełną odpowiedzialność za to zdarzenie.

Pragniemy najmocniej przeprosić wszystkich w zespole Ubisoft i Assassin’s Creed, twórców i naszych fanów.”

Nie wszyscy wierzyli w tę gafę ekipy odpowiedzialnej za Uncharted, ale dobrze, że deweloperzy przyznali się do błędu, przeprosili i mogą teraz ponownie skupić się na polerowaniu historii… 

Mała zmiana, duży efekt? ;)

 

 

Tagi: Naughty Dog playstation 4 sony uncharted 4: a thief's end