Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2016 14:58
Goblin wychodzi z cienia i ukazuje swój kunszt. Zobaczcie nowe materiały ze Styx: Shards of Darkness
1497V

Goblin wychodzi z cienia i ukazuje swój kunszt. Zobaczcie nowe materiały ze Styx: Shards of Darkness

Jeszcze w tym roku Cyanide pozwoli nam zapoznać się z nową opowieścią Styxa. Bohater ma kolejną wielką misję do wykonania, podczas której będzie się skradał i eliminował przeciwników z ukrycia. Twórcy postanowili przypomnieć nam o produkcji i opublikowali nowe screenshoty. 

Styx: Master of Shadows zadebiutował na rynku w październiku 2014 roku. Gra pozwoliła śmiałkom wcielić się w goblina-zabójcę i chociaż tytuł miał kilka mocnych wad, to jednak deweloperzy zaprezentowali graczom ciekawą koncepcję. Ten pomysł ma zostać rozwinięty w kontynuacji, która trafi na rynek jeszcze w tym roku.

W Shards of Darkness ponownie wcielimy się w znanego protagonistę i będziemy plądrować pokoje, eliminować ze spokojem strażników, kraść kosztowności i wykorzystywać najróżniejsze zdolności.

Deweloperzy poinformowali, że przygotowują tytuł na Unreal Engine 4 i mają znacznie większy budżet na wykreowanie historii. Pozycja ma prezentować się zdecydowanie lepiej od poprzednika – studio wspomina o większej, bardziej dopracowanej i lepiej złożonej przygodzie.  

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowe screenshoty, które wyglądają dobrze. Łatwo można dostrzec, że autorzy nie uciekają od już wykreowanego świata, więc sympatycy Styxa pewnie będą zadowoleni.   

Źródło: Twitter.com

Tagi: Cyanide Focus Home Interactive galeria screeny Styx: Shards of Darkness