Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2016 17:28
Telltale Games zapowiada wydarzenia z The Walking Dead: Michonne. Zobaczcie zwiastun pełen akcji
624V

Telltale Games zapowiada wydarzenia z The Walking Dead: Michonne. Zobaczcie zwiastun pełen akcji

Miłośnicy uniwersum Żywych Trupów już jutro będą mogli zapoznać się z pierwszym epizodem opowieści Michonne. Telltale Games postanowiło zapowiedzieć historię i opublikowało bardzo przyjemny zwiastun. 

Wielka przygoda Michonne rozpocznie się już jutro. Twórcy postanowili zapowiedzieć wydarzenie i opublikowali premierowy zwiastun. Nie bójcie się o wielkie spoilery, bo to oczywiście dopiero sam początek historii.

Przygoda początkowo zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One, Xboksach 360 i komputerach osobistych ale w późniejszym terminie będziemy również świadkami debiutu gry na urządzeniach mobilnych.

Ta mini-seria powinna zainteresować najwierniejszych sympatyków uniwersum The Walking Dead. W trzyodcinkowej produkcji poznamy wydarzenia rozegrane pomiędzy 126 a 139 komiksem – Michonne w tym czasie zniknęła i dopiero pozycja Telltale Games przedstawi jej historię.

Warto również pamiętać, że opowieść będzie łącznikiem pomiędzy The Walking Dead - Season Two a The Walking Dead - Season Three. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Telltale Games the walking dead: michonne - a telltale games mini-series trailer zwiastun