Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2016 15:32
Krwawa jazda bez trzymanki. Zapowiedziano Carmageddon: Max Damage
1349V

Krwawa jazda bez trzymanki. Zapowiedziano Carmageddon: Max Damage

Seria Carmageddon najlepsze lata ma już dawno za sobą, ale deweloperzy z Stainless Games zamierzają przywrócić to uniwersum na szczyt. Twórcy obiecują krwawą pozycję, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na dwóch konsolach aktualnej generacji. 

Carmageddon: Max Damage to gra wyścigowa wyprodukowana i wydana przez studio Stainless Games. Twórcy postanowili przygotować kolejną odsłonę znanej serii, która trafi wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksy One.

W pozycji znajdziemy 30 unikalnych pojazdów, 90 dopalaczy, 10 wielkich lokacji, a naszym zadaniem będzie demolowanie wszystkich nadciągających przeciwników. Autorzy przygotowali tryb kariery, w którym sprawdzimy 6 różnych wariantów rozgrywki. Ponadto zainteresowani wezmą udział w zabawie sieciowej.

Aktualnie otrzymaliśmy tylko krótki zwiastun oraz kilka screenshotów, ale więcej smakołyków otrzymamy już w niedalekiej przyszłości. Autorzy chcą zaoferować graczom bardzo krwawą rozgrywkę, w której będziemy między innymi przejeżdżać ludzi, chorych na wózkach inwalidzkich, rowerzystów, czy też zwierzęta.

Źródło: https://www.vg247.com/2016/02/22/carmageddon-max-damage-is-coming-to-xbox-one-and-ps4-this-year/

Tagi: