Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 22.02.2016 14:39
Pierwsze dwa turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Polski w Street Fightera V już za nami!
610V

Pierwsze dwa turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Polski w Street Fightera V już za nami!

Kilkadziesiąt osób przyjechało do Krakowa oraz Poznania, by rywalizować o zapewnienie sobie miejsca w finałach, które odbędą się 12 marca w Warszawie.

W pierwszych eliminacjach najlepsi okazali się: Kejim (postać: Cammy), JesioN (Ryu) oraz mieszkający w Krakowie Amerykanin, znany pod pseudonimem Generic, który w turnieju postanowił wystąpić pod ksywą Kazunoko (Laura). Wśród faworytów sobotniego turnieju byli również LockedAndClush (Nash) oraz mieszkający obecnie w Katowicach fin Markou (Karin), ale nie dotarli do półfinałów. Obaj zapowiedzieli już jednak wzięcie udziału w turnieju w Łodzi (27.02).
 
W Poznaniu natomiast kwalifikację zapewnili sobie zawodnicy uważani przez wielu za faworytów (zdjęcie w załączniku): krill (Chun-Li), IND Wacho (Karin, Ryu) oraz VanDarkholme (Birdie). Na dalszych miejscach znaleźli się m.in. Griever (Laura), Matt-JF (Ken) oraz pochodzący z Brazylii, a mieszkający w Poznaniu GIBE (Zangief), który planuje spróbować zakwalifikować się w ramach szczecińskich eliminacji (28.02). Warto wspomnieć, że dzięki sklepowi Multiversum.pl pula nagród w Poznaniu powiększyła się o komiksy związane z serią Street Fighter oraz encyklopedię postaci tego uniwersum.
 
Zdjęcia oraz filmy z imprez opublikujemy wkrótce - śledźcie nasz fanpage oraz strony wydarzeń na Facebooku.
 
Zapraszamy na kolejne turnieje eliminacyjne już w najbliższy weekend w sklepach Saturn (początek o godzinie 14):
 
27.02.2016 - Saturn Łódź, CH Port Łódź, ul. Pabianicka 245
28.02.2016 - Saturn Szczecin, CH Kaskada, al. Niepodległości 36
 
Wszyscy uczestnicy otrzymają gadżety PlayStation.
 
Zainteresowanych prosimy na rejestrację online przez naszą stronę. Rejestracja na turniej w Łodzi kończy się w czwartek o godzinie 23:59, a na turniej w Szczecinie w piątek o 23:59. Wszyscy zawodnicy powinni otrzymać w ciągu 48 godzin e-mail zwrotny potwierdzający rejestrację. W razie pytań prosimy o kontakt z prowadzącym turnieje Jakubem Dudkowskim.

Serwis PPE jest oficjalnym patronem medialnym turnieju.


 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega Street Fighter V turniej