Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2016 17:05
ADR1FT ponownie zachwyca. Krótki zwiastun pokazuje potencjał produkcji
766V

ADR1FT ponownie zachwyca. Krótki zwiastun pokazuje potencjał produkcji

Deweloperzy z Three One Zero przygotowują się do wielkiej premiery ADR1FT. Gra trafi na pierwszą platformę już w marcu, więc dzisiaj możemy spojrzeć na nowy, bardzo przyjemny zwiastun. Twórcy przedstawiają siłę przygotowanej produkcji.

ADR1FT opowie historię astronauty znajdującego się w złym miejscu o złym czasie. Twórcy przygotowując ten tytuł inspirowali się Grawitacją w reżyserii Alfonso Cuaróna i podczas rozgrywki będziemy musieli przeżyć na orbicie po katastrofie stacji kosmicznej.

Gra zadebiutuje na komputerach osobistych już 28 marca i jest to produkcja startowa dla Oculusa. Autorzy zapowiadają idealne wrażenia, dzięki którym poczujemy siłę wirtualnej rzeczywistości. Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun, który potrafi zachęcić do VR. Jeśli ta gra działa i wygląda tak jak na tym materiale, to pozycja może osiągnąć spory sukces.

Three One Zero potwierdziło ostatnio, że tytuł w niedalekiej przyszłości zadebiutuje również na konsolach. W trakcie rozgrywki nie trzeba korzystać z gogli VR, ale oczywiście ekipa zachęca do zapoznania się z historią właśnie w taki sposób. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: