Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2016 16:35
Twórcy Driveclub chwalą się pięknymi motocyklami. Zobaczcie zwiastun
710V

Twórcy Driveclub chwalą się pięknymi motocyklami. Zobaczcie zwiastun

Driveclub jest wciąż rozwijane przez ekipę Evolution Studios. Deweloperzy postanowili zaprezentować najnowszą zawartość, która na pewno spodoba się sympatykom japońskich motocykli. Dynamiczny zwiastun zapowiada nadciągające atrakcje. 

W ubiegłym tygodniu twórcy poinformowali, że zakończyli prace nad wielką aktualizacją do Driveclub i Driveclub Bikes. Studio dodało do tytułu kilka ciekawych elementów, na które czekali fani od dłuższego czasu. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Autorzy jednocześnie poinformowali o przygotowaniu dwóch dodatków, które wprowadzają do pozycji między innymi nowe samochody, eventy oraz pucharki. Tak prezentują się szczegóły:

  • DLC „No Limits” zawiera 6 nowych eventów, 5 pucharków 2 samochody (Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec II i Honda Civic Type-R)
  • DLC „Suzuki” zawiera 6 nowych eventów, 5 pucharków 2 motocykle (Suzuki GSX-R1000 i Suzuki GSX-S1000 ABS).

Motocykle Suzuki przyjadą do Bikes już w najbliższy wtorek, więc firma postanowiła wrzucić do Sieci zwiastun prezentujący nowości. Materiał wygląda przyjemnie i potrafi zachęcić do ścinania zakrętów… Szkoda, że ten tytuł nie posiadał takiej stabilności i zawartości w dniu premiery.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: driveclub driveclub bikes evolution studios trailer zwiastun