Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2016 17:06
Dying Light otrzyma kolejne dodatki. Firma zdecydowała dalej wspierać grę
1033V

Dying Light otrzyma kolejne dodatki. Firma zdecydowała dalej wspierać grę

Dying Light: The Following zadebiutował na rynku i rozszerzenie zbiera bardzo dobre oceny. Możecie mieć pewność, że to nie koniec atrakcji z zombiakami w roli głównej, ponieważ Techland postanowił dalej wspierać produkcję. 

Techland jest zadowolony z przyjęcia Dying Light: The Following. Rozszerzenie zbiera dobre oceny, jest chwalone przez graczy, więc nikogo nie powinna dziwić decyzja rodzimego studia. Twórcy zamierzają dalej wspierać Dying Light i w konsekwencji rozpoczęto już prace nad kolejnymi dodatkami.

Studio nie zdradza, czy możemy liczyć na tak wielką przyjemność jak w przypadku ostatniego DLC, ale na pewno w niedalekiej przyszłości otrzymamy wszystkie szczegóły. Jest to na pewno dobra wiadomość dla sympatyków dzieła z Wrocławia. Deweloperzy jednocześnie proszą Was o małą pomoc – zespół odpowiedzialny za pozycję liczy na komentarze (negatywne i pozytywne), które pozwolą im przygotować kolejną zawartość.

Jak sądzicie, jest to dobry pomysł, by wspierać grę przez kolejne 10 miesięcy? Na zakończenie zapoznajcie się z listem od prezesa Techlandu – Pawła Marchewki:

Drodzy Gracze,

Od premiery Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona minął już ponad tydzień i chciałbym wykorzystać ten moment, aby podziękować Wam za zainteresowanie, wsparcie i zaufanie, jakimi nas obdarzyliście. Otrzymaliśmy niezliczone wyrazy poparcia, uznania i konstruktywnej krytyki - wiedzcie, że to doceniamy i uważnie słuchamy wszystkiego, co macie nam do powiedzenia.

Z pokorą przyjmujemy bardzo pozytywny odbiór rozszerzonej edycji naszej gry. Zawsze wierzyliśmy w ten projekt, ale widok tylu entuzjastycznych opinii graczy i wysokich ocen od recenzentów jest poruszający. To jednocześnie jasny komunikat, że wciąż istnieje wysokie zainteresowanie wyjątkową formułą rozgrywki Dying Light. Aby zapewnić wszystkim graczom - nowym i tym, którzy są z nami od dawna - pełnię rozrywki, na jaką zasługują, zdecydowaliśmy się przedłużyć wsparcie gry przynajmniej do końca roku. Już w tej chwili pracujemy nad nowymi dodatkami do Dying Light, więc wkrótce możecie oczekiwać kolejnych zapowiedzi.

W związku z tym mam do Was osobistą prośbę: dzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Możecie to zrobić przez któryś z naszych kanałów w mediach społecznościowych, oficjalne forum dyskusyjne, lub po prostu wysyłając e-mail. Chcielibyśmy poznać Wasze historie, pomysły oraz problemy, z którymi mogliście się spotkać. Dajcie nam również znać, w jakim kierunku chcielibyście, żeby marka Dying Light się rozwijała. Głęboko wierzymy w aktywną współpracę między naszym zespołem projektantów, a Wami - graczami, którzy codziennie walczą o przetrwanie w świecie Dying Light.

Zamieniamy się w słuch,

Paweł Marchewka,
Prezes Techlandu

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light dying light: the following Techland