Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2016 14:30
Dynamiczny system walki i kolorowy świat - zobaczcie pierwszy fragment rozgrywki z Shiness
1034V

Dynamiczny system walki i kolorowy świat - zobaczcie pierwszy fragment rozgrywki z Shiness

Focus Home Interactive przedstawiło pierwszy materiał z Shiness. Gra zapowiada się na uroczego action RPG-a, o którym warto pamiętać. Francuzi obiecują, że pozycja zadebiutuje jeszcze w 2016 roku.

Ynnis Interactive aktualnie nie przygotowało wielu spektakularnych projektów. Studio zebrało gotówkę na Shiness na Kickstarterze (140 tysięcy dolarów) i dzięki pieniądzom, ekipa może spokojnie rozwijać koncepcję. Twórcy znaleźli nawet wydawcę –  Focus Home Interactive. Firma jest znana z opiekowania się produkcjami francuskich deweloperów.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy fragment, który wygląda bardzo przyjemnie. Nie możemy oczywiście liczyć na spektakularną oprawę, ale autorzy zdecydowali się na bardzo kolorową i przyjemną dla oka grafikę.  

Na filmie zaprezentowano kilka pojedynków i dynamiczny system walki broni się w 100%. Sympatycy gatunku nie powinni marudzić. Jeśli tytuł zostanie upiększony ciekawą fabułą i przyjemnym rozwojem herosów, to możemy otrzymać naprawdę porządną produkcję.

Premiera Shiness ma odbyć się jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Wii U i komputerach osobistych.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive gameplay shiness Ynnis Interactive