Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 16.02.2016 11:00
Hideo Kojima ponownie spotkał się z Normanem Reedusem. Czyżby planowali kolejny wspólny projekt?
823V

Hideo Kojima ponownie spotkał się z Normanem Reedusem. Czyżby planowali kolejny wspólny projekt?

Hideo Kojima po odejściu z Konami ma kompletnie wolną rękę. Jego Kojima Production, pomimo że stworzy tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation, jest studiem kompletnie niezależnym od wpływów wydawcy. Czy ekipa z Silent Hills spotka się ponownie we wspólnym projekcie?

Niewykluczone. Hideo zdążył już wrzucić zajawkę pewnej książki z nazwiskiem Guillermo del Toro na okładce a jego ostatni tweet pochodzi ze spotkania z Normanem Reedusem - gwiazdą serialu The Walking Dead. Trzej panowie współpracowali razem podczas produkcji Silent Hills - gry skasowanej ostatecznie przez Konami. Wspomniane wpisy na portalach społecznościowych pozwalają nam sądzić, że być może cała trójka planuje stworzenie kolejnego wspólnego dzieła. Sądząc po interaktywnym zwiastunie Silent Hills, spodziewaliśmy się czegoś naprawdę wyjątkowego, co namiesza we współczesnych growych horrorach.

Jeżeli faktycznie okaże się, że Kojima powróci do pracy z del Toro i Reedusem, to polecą korki od szampana. Na razie wiemy tyle, że Hideo rozmawiał z Normanem o postępach Kojima Productions.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/16/hideo-kojima-reunites-with-norman-reedus-after-silent-hills-cancellation/

Tagi: guillermo del toro Hideo Kojima Kojima Productions norman reedus Silent Hills